Güvenlik Alarm Sistemleri

Hızlı ve Profesyonel Çözüm

Güvenlik Alarm Sistemleri

 

A

ARD-575 GPRS / GSM / SMS / WIFI MİNİ KABLOLU & KABLOSUZ DOKUNMATİK ALARM PANELİ

Genel Özellikler

Cep Telefonunuzda Uygulama üzerinden Kurma / Açma
Sistemi dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden, Cep Telefonunuzdan OPAX uygulamamız ile Alarmınızı  Aktif / Pasif konuma getirebilirsiniz. Sadece Alarmınızı aktif&pasif yapılabildiğini düşünmeyin, cihazın panel üzerinden yapılacak tüm işlemleri cep telefon uygulamasındanda yapılabilmektesiniz. Alarmınızı programlamak için veya mühendislik ayarlarını yapabilmek için programla kodlarını öğrnemenize gerek yok, Tüm Güvenliğiniz avuçlarınızın arasında, sade anlaşılır ve Türkçe..
GPRS / GSM / WIFI ile Çalışma Özelliği
Panelinizi 3 farklı şekilde kontrol edilebilmektesiniz... GPRS, GSM (SMS), WiFi ile çalışabilmektedir. Panelinize takacağınız hattınıza göre sistemi farklı çalıştırabiliyorsunuz. Eğerki sadece internet paketiniz ile M2M (data hattı) uygulamamız ile alarmınızın tüm ayarlarına online ulaşabilmektesiniz. GSM özelliği ise SMS ve Konuşmayı destekleyen sim kartı kullanıyorsanız bu şekilde de yine uygulama üzerinde alarmınız kontrol edebilmektesiniz. SIM Kartınız yoksa cihazın wifi özelliğini kullanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
arşılıklı Konuşma
Opax Android ve IOS uygulaması ile panelinizin bulunduğu ortamda Tek Tuşla karşılıklı konuşma yapabilmektesiniz. İster Ailenizle ister Çalışanlarınızla hızlıca görüşebilirsiniz. Bu Fonksiyonda Her ki tarafın sesi birbirlerine ulaşmaktadır.
Ortam Dinleme
Opax Android ve IOS uygulaması ile Alarm panelinin bulunduğu ortamı telefonunuzdan dinleyebilirsiniz. Ortam Dinlemesnii tuşladığınızda sizin sesiniz karşı tarafa gitmez sadece panelin bulunduğu ortamın sesini dinleyebilirsiniz..
Acil Durum Çağrısı
Acil durumlarda panel üzerinden veya kumanda ile SOS çağrısı yapabilme fonksiyonu. Bu fonksiyon evdeki yaşlı bir hastanıza kumanda verdiğinizde aniden sağlık durumunda negatif bir gelişme olduğunda kumanda veya panel üzerinden tek tuşla SOS acil yardım butonuna bastığınızda, sirenizi çalmaya başlar aynı anda panel üzerinde kayıtlı kişilere ve aynı anda AHM merkezinede durum rapor edilmektedir.
Akıllı Soket / Priz
Cep Telefonuzu üzerinden 16 adete kadar Dilediğiniz cihazı istediğiniz zaman tek tuşla Açıp Kapatabilirsiniz. Evinizde kombinizin elektriğini akıllı prize taktığımıız varsayalım, Uygulama üzerinden dilediğiniz yerden Kombinizi açıp kapatabilirsiniz.. Akılı prizimiz aynı zamanda alarm anındada devreye girmektedir. İşyerinizin içinde veya dışına projektör taklılı olduğun düşünelim, alarm anında projektörlerinizi otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz, hemde kablosuz olarak. Alarm paneli ile projektör arasına asla kablo çekmiyorsunuz...
Dahili Siren
Alarm Panelimiz üzerindede dahili siren bulunmaktadır, alarm anında hem içerde dahili sireniniz çalarken dışardada harici sireniniz çalmaktadır. Dahili siren için extra bir ücret ödemiyorsunuz.
Harici Siren Desteği
Alarm Panelimize Hem Kablolu Harici siren Hemde Kablosuz Harici Siren Takabilmektesiniz. Cihazımız aynı anda hem kablolu sireni hemde kablosuz sireni aynı anda çalıştırabilmektedir.
Haber Alma Merkezi
Panelimiz Alarm Haberalma merkezine yönlendirebilirsiniz. Panelimiz CONTAC ID Protokolünü destekleyip, Kurma/Açma Raporu, Alarm anında rapor, Günlük Test raporları gönderme özelliğine sahiptir. Ayrıca panelimiz düzeldi raporuda göndermektedir. Panelimizin bir diğer özelliği ise aynı anda hem AHM merkezini hemde sizi aramaktadır..
Ses Kaydı Yapabilme
Alarm anında ortamdaki sesleri 20 saniye boyunca kayıt edebilir ve dinleyebilirsiniz
Dahili Sıcaklık Sensörü
Panelimizin üzerindeki LCD Display ekran üzerinden ortam sıcaklığını kontrol edebilmektesiniz..
Sireni Çaldırma
Cep telefonunuz üzerinden uygulamamız ile Panelinize ait Hem dahili sireni hemde Harici Sireni tek tuşla çaldırabilir veya susturabilirsiniz.
Bildirim Seçenekleri
Sistem Alarm durumunda tanımlanan numaralara Arama/SMS veya Cep telefonuna bildirim göndermektedir. Bu bildirim üzerinize alarmınızı pasif konuma veya tekrar aktik konuma getirebilirsiniz.
Paneli Telefon Olarak Kullanma
Alarm Panelinizi Cep Telefonu olarak da kullanabilirsiniz.Panel üzerindeki tuşlar ile dilediğiniz numarayı arayıp telefon olaka kullanabilirsiniz.
Zamanlı Kurulum
Panelinize otomatik olarak belirlediğiniz saatlerde Kurma ve Açma tanımlayabilmektesiniz. Bir işyerinizin olduğunu düşünelim işyerimizi çalışma saatleri 08.30-18.00 dir. Uygulama üzerinden 08.30 alarmınızı devrde dışı, 18.00 da ise alarmınızı aktif durumunda ayarladığınızda hergün belirlenen saatler alarmını aktif ve pasif hale otomatik hale gelmektedir.
Log Kaydı
Son yapılan 100 işlemin bilgisini görebilirsiniz. Hangi kullanıcının ne yaptığını, önceki oluşan alarmları ve alarma erişen kişileri görebilmektesiniz. Bu özellik ile Çalışanlarınızın işyerinizi hangi saatte açtığını hangi saatte kapatığını online olarak ve geçmişinide kullanarak bir nevi Personle takip sistemi olarak kullanabilmektesiniz..
Kurma / Açma Raporu
Sistem Kurma/Açma bilgilerini rapor halinde görebilirsiniz.
Durum Sorgulama
Uygulamamız üzerinden tek bir tuşla Sistemin Kurulu olup olmadığını, Akü & Elektrik durumunu, sistem saatini ve varsa alamr paneli üzerindeki hataları görebilmektesiniz.
RFID Kart
Çocuklarınız ve siz şifre girmeden RFID kart kullanarak alarmınızı kurabilir veya açabilirsiniz. Alarm anında RFID kartınızı kullanarak alarmınızda susturabilirsiniz. Bu fonksiyon özellikle çocukların şifre ve kumanda kullanmadan alarm panelini kurmak ve açmak için tasarlanmıştır. Yapmanız gereken tek şey RFID kartınızı panelinize dokundurmak...
Dokunmatik Klavye
Alarm panelimizin  tuş takımı tamamen tokunmatik olarak tasarlanmıştır.
Alarm Durumunda Arama
Sistem alarm durumunda hem arama yapar hemde cep telefonunuza bildirim gönderir. Aynı anda belirlemiş olduğunuz AHM hizmet merkezinide otomatik olarak bilgilendirme yapmaktadır. Panelimiz toplamda 8 adet aranılacak telefon numarası tanımlanmaktadır. Her tanımlanan numarayı PSTN/GSM/GSM (SMS) şeklinde tercihlerde bulunabilirsiniz..
Çocuk Kilidi
Bu fonksiyon ile çocuklar tarafından yanlış işlem yapılmasını önleyebilirsiniz. (Sadece 575 ve 571 Alarm panelimiz destekler)
Çoklu Dil Desteği
Alarm Sistemini Türkçe veya İngilizce olarak kullanabilirsiniz.
Led Durum Işığı
Dahili led durum ışığı dokunmatik klavyeye dokunulduğunda otomatik olarak kapanır.
Dahili Batarya
Elektrik kesintilerinde paneliniz 8 saat çalışmaya devam eder.Panel Üzerinde  800mAh 3.7V lithium batarya dahili olarak bulunmaktadır.
Akü Durumu
Elektrik kesintilerinde veya akünüz zayıfladığında panel sizi  SMS göndererek veya Telefonla arayarak elektriğinizin kesildiğini, tekrar geldiğinde elektriğinizin geldiğini bildirmektedir. İsterseniz bu durumu pasifleştirebilirsiniz..
Kapı Açık/Kapalı Uyarısı
Kapı veya pencereniz açıkken sizi uyararak alarmınızı kurmanıza izin vermez. Bu özelliği aktif ettiğinizde alarmınızı yanlışlıkla pencereleriniz açık durumda iken alarmınızı kurmanıza izin vermez. Dolaysıyla tüm pencerelerinizin kapalı olduğunu kolaylıkla anlayabilmektesiniz.
Kablolu Zone (Bölge) Sayısı
Panelimiz 4 Kablolu Zone (Bölge) Desteklemektedir.
Kablosuz Zone (Bölge) Sayısı
Panelimiz 32 Adet Kablosuz Zonu (Bölge) Desteklemektedir. 32 adet kablosuz dedektör tanıtabilirsiniz.
Kapı Çanı
Panelimizde kapı çanı özelliği bulunmaktadır. Bu fonksiyonumuz Kapı / Pencerelerinize takılan  manyetik kontakların veya Hareket dedektörlerin kodlanmasını kapı çanı olarak tanıtıldığında İşyerinize yada evinize biri geldiğinde alarm paneliniz Din Don şeklinde sesli uyarı vermektedir. Bu özellik marketlerde ofislerde birilerin içeri girdiğinden haberdar olmak için tasarlanmış bir fonksiyondur.
Linkage Özelliği (Bağlantılandırma)
Linkage özelliği kullanabilmeniz için Akılı Prize ihtiyacınız vardır. Akıllı prizinizin olduğunu düşünelim, alarm anında akıllı prizinize takılı olan Projektörünüz (alarm anında çalışması istediğiniz herhangi bir cihazda olabilir.) direk devreye girerek hem hırsızların hemde çevrenin dikkatini çekerek hırsızlığın sonlandırılmasında yardımcı olur. Alarm anında İstediğiniz bölgeye farklı cihazların çalışmasını sağlayabilirsiniz..
Uzaktan Kumanda
Panelimize 8 adet kumanda tanıtılabilir. Panel üzerinde ücretsiz olarak 2 kumandasıyla birlikte gelmektedir..
Dokunmatik Ekran
Dokunmatik Kapasitif Ekran ile alarm panelinizi daha kolay yönetebiliriniz. Panelimiz Mekanik olmayan Kapasitif Dokunmatik Şık ekrana sahiptir.
Extra Keypad Özelliği
İstenilen yere Kablosuz KeyPad bağlanılabilir. Otomatik olarak paneliniz ile haberleşir. Alarmını Kurma/Açma ve Programlamasınıda keypad üzerinden yapılabilmketdir. Programlama özelliği Sadece Kablolu Keypad kUllanıldığında Yapar.(2545/2646 Panellerde)

Registration

Register in to your account

Register

Uzmanlarımız sizi arasın

Hemen isim ve telefonunuzu yazın, biz sizi arayalım