Hizmetlerimiz

Hızlı ve Profesyonel Çözüm

Zeytinburnu Bilgisayar Teknik Servis Zeytinburnu Bilişim Hizmetleri Bilgisayar Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Firmamız hem kurumsal hem bireysel kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayar..

Devamı

İnceleme ve Analiz Bozulan bilgisayarınızı alanında uzman ekibimiz ile inceliyor ve hasar gören tüm noktaları tespit ettikten sonra siz değerli müşterilerimize rapor olarak sunuyoruz. Garanti Servis Bilgisayar olarak onarım ve bakımı gerçekleştirilen bilgisayarları ekibimiz tar..

Devamı

Yazıcı ve Fotokopi Makinelerini verimli kullanabilmek için belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Yazıcılarda en sık karşılaşılan problem, Yazıcı kağıt alma patenlerinin aşınmasından dolayı kağıt alama sorunudur. Yazıcının pateni değiştirilerek, Y..

Devamı

ARD-575 GPRS / GSM / SMS / WIFI MİNİ KABLOLU & KABLOSUZ DOKUNMATİK ALARM PANELİGenel ÖzelliklerCep Telefonunuzda Uygulama üzerinden Kurma / AçmaSistemi dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden, Cep Telefonunuzdan OPAX uygulamamız ile Alarmınızı  Aktif / Pasif konuma getirebili..

Devamı

Güvenlik kamera sistemleri zaman zaman kamera sistemleri hakkında bilgiye sahip olmayan kişilerin kafasında ? işaretleri bırakıyor. Özellik ile ip kamera sistemini uzaktan cep telefonu ile izlenen güvelik kamera sistemi olduğu düşünülüyor, bu bilgi yanlıştır. 3 tür güvenlik..

Devamı

Firmanızdaki işleyişi hızlandırmak ve sisteminizin kontrolünü kaybetmemek için bırakın biz sizin için Serverlerınızı güvenceye alalım. Uygulamaların üzerinde çalıştığı sistemlerde, kurulumunun doğru yapılması, yamaların zamanında uygulanması, sistemlerin etkin kullanım..

Devamı

Toplam 1 sayfada 1. sayfa görüntüleniyor

Registration

Register in to your account

Register

Uzmanlarımız sizi arasın

Hemen isim ve telefonunuzu yazın, biz sizi arayalım